Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
JBL Novobel vločky je základné krmivo pre všetky bežne predávané druhy rybičiek v akváriu. Zloženie obsahuje vysoké množstvo živín a vitamínov.

JBL Novobel je veľmi kvalitné vločkové krmivo určené pre všetky bežne predávané druhy akváriových rybičiek. JBL Novobel obsahuje vysoké množstvo druhov vločiek, ktoré obsahujú všetky potrebné živiny pre bežné spoločenské akvárium. JBL Novobel obsahuje inosit, zabraňujúci stukovateniu pečene pri prekŕmení a predchádza úhynu rybičiek. Obsahuje vitamín C a ďalšie živiny a vitamíny, potrebné pre zdravý rast a trenie akváriových rýb.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.