Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vločkové krmivo pre všetky druhy rýb v akváriu JBL Novobel obsahuje všetky živiny a vitamíny, podporujúci rast a trenie akváriových rýb.

Pre správny rast a tretie všetkých druhov bežne predávaných akváriových rýb je určené krmivo JBL Novobel, obsahujúci všetky potrebné živiny a vitamíny. Od bežných krmív obsahuje látku inosit, ktorá bráni stukovateniu pečene pri prekŕmení a tým predchádza úhynu rýb v akváriu. JBL Novobel navyše obsahuje stabilizovaný vitamín C, ktorý je pre organizmus použiteľný aj po tepelnom spracovaní kŕmnej zmesi použité na výrobu vločiek. Zloženie krmiva JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml je navyše navrhnuté s ohľadom na to, aby po svojom rozklade (buď nezkrmené krmivo alebo z výkalov rýb) neprenášali žiadne fosforečnany a čo najmenej dusitanov, čím predchádzajú skazení vody a rastu rias.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.