Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

JBL NOVOBEL VLOČKY 250 ml

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Krmivo JBL Novobel je určené pre všetky druhy rýb, chované v akváriu. Krmivo obsahuje vysoké množstvo vitamínov a minerálov.

JBL Novobel je veľmi kvalitné vločkové krmivo, určené pre všetky bežne predávané rybičky. Akvarijné krmivo JBL Novobel obsahuje vysoké množstvo vločiek s maximálnym množstvom potrebných živín a vitamínov, ktoré sú nevyhnutné pre správny rast, vývoj a trenie akváriových rybičiek. Inosit, látka obsiahnutá v tomto krmive zabraňuje stukovateniu pečene pri prekŕmení a tým zabraňuje predčasnému úhynu rýb. JBL Novobel navyše obsahuje stabilizovaný vitamín C, ktorý je pre organizmus použiteľný aj po tepelnom spracovaní kŕmnej zmesi použitý na výrobu vločiek. Zloženie krmiva je navyše navrhnuté s ohľadom na to, aby po svojom rozklade (buď nezkrmené krmivo alebo z výkalov rýb) neprenášali žiadne fosforečnany a čo najmenej dusitanov, čím predchádzajú skazení vody a rastu rias.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.