Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

JBL NOVOCOLOR VLOČKY 100 ml

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vločkové krmivo pre všetky druhy akváriových rýb pre dokonalé a prirodzené vyfarbenie, obsahuje kompletnú zmes živín a vitamínov.

Kvalitné krmivo pre akvarijné rybičky JBL NovoColor je vločkové krmivo, ktoré je určené pre všetky druhy akváriových rýb, pre ich zdravý vývoj, rast, rozvoj a vďaka obsahu karotenoidov podporuje krásne vyfarbenie rýb. Obsiahnutá látka inosit bráni stukovateniu pečene pri prekŕmení a tým predchádza úhynu rýb v akváriu. JBL NovoColor obsahuje aj vitamín C, podporujúci organizmus použiteľný aj po tepelnom spracovaní kŕmnej zmesi použité na výrobu vločiek. Zloženie krmiva JBL NovoColor je navyše navrhnuté s ohľadom na to, aby po svojom rozklade (buď nezkrmené krmivo alebo z výkalov rýb) neprenášali žiadne fosforečnany a čo najmenej dusitanov, čím predchádzajú skazení vody a rastu rias.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.