Naše zboží

ŽIARIVKA AQUA GLO FIALOVÁ 15 W 45 cm

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitná žiarivka do akvária, žiarivka Aqua Glo fialová 15 W je dlhá 45 cm. Disponuje optimálnou vlnovou dĺžkou pre rastliny a ich fotosyntézu.

Pre založenie nového akvária sa vám bude hodiť táto veľmi kvalitná žiarivka Aqua Glo 15 W, ktorá má štandardnú intenzitu, stimuluje optimálnu vlnovú dĺžku, ktorú rastliny potrebujú pre účinnú fotosyntézu. Žiarivka Aqua Glo fialová 15 W podporuje bujný rast rastlín a zvýrazňuje farby, čím sa ešte zosilnie prirodzená krása tropických rýb a celkový dekoratívny dojem akvária.

 

Rozmery:

Dĺžka 45 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.