Naše zboží

ŽIARIVKA AQUA GLO FIALOVÁ 20 W 60 cm

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Akvarijná žiarivka fialová 20 W 60 cm so štandardnou intenzitou pre optimálnu fotosyntézu u rastlín.

Žiarivka Aqua Glo fialová 20 W 60 cm má štandardnú intenzitu, stimuluje optimálnu vlnovú dĺžku, ktorú rastliny potrebujú pre účinnú fotosyntézu. Žiarivka Aqua Glo fialová 20 W 60 cm zabezpečí to, aby vaše rastlinky v akváriu dobre prospievali a mali sýtu farbau. Farba žiarivky navyše zvýrazní krásu tropických rýb a celkový dekoratívny dojem akvária.

 

Rozmery:

Dĺžka 60 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.