Naše zboží

AUTOMATICKÉ HYDINOVÉ NÁŠĽAPNÉ KRMÍTKO

Vaša cena: € 126,04
Bez DPH: € 104,17
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Plne automatické hydinové nášľapné kŕmidlo značky G-Line je vyrobené z pozinku, násypkou a vekom pre vonkajšie kŕmenie sliepok.

Pre veľkochovy aj drobné domáce chovy je vhodné toto pozinkované automatické nášľapné kŕmidlo G-Line, ktoré disponuje praktickou násypkou s vekom. Automatické hydinové nášľapné kŕmidlo G-Line je konštruované tak, aby sa dalo použiť pre vonkajšie použitie. Nášľap zaistí otvorenie žliabku s krmítkom. Inak zostáva zatvorené, aby krmivo nemohli vyžiariť hlodavce, vtáky, či ďalšie škodci. Dodáva sa v troch variantoch: na 5, 8 a 20kg krmiva.
Rozmery:
5kg - 40x28x26cm, 5kg
8kg - 45x28x26cm, 5,5 kg
20kg - 64.5x35.5x25.5cm, 8,5kg

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.