KOVOVÁ NAPÁJAČKA PRE HYDINU STOJAN 25 l.

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Veľmi obľúbená u veľkochovateľov hydiny je táto kovová stojanová napájačka pre hydinu o celkovej kapacite 25 litrov.

Pre veľkochovaľelov hydiny sa stáva čoraz obľúbenejšie táto kovová napájačka pre hydinu, umiestnená na praktickom stojane. Napájačka disponuje 25 litrovým zásobníkom, pri plnení zásobníka vody sa výpustné hrdlo uzavrie gumovým guličkovým uzáverom a ten sa otvorí až po uzavretí plniaceho otvoru zásobníka. Voda vyteká do napájacej plastovej misky a až je koniec výpustného hrdla ponorený, hladina vody v nej zostáva konštantná, pretože upité množstvo vody sa priebežne dopĺňa. Kovová konštrukcia zaručuje dlhou životnosť tejto napájačky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.