Naše zboží

RUČNÁ HYDINOVÁ NAPÁJAČKA OD 1,5 DO 10 l

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ručná klobúková plastová napájačka je určená pre chov hydiny. Obsah hydinové napájačky je 1,5 l.

Praktická a kompaktná je táto ručná hydinová napájačka o celkovom najnižším objeme 1,5 litra, predávame do obsahu 10 litrov. Napájačka sa skladá z dvoch dielov, napájacie misky a zásobného klobúka. Dodáva sa podľa obsahu v štyroch veľkostiach d 1,5 litra do 10 litrov. Ručná hydinová napájačka je vyrobená z kvalitného odolného plastu v červenobielom prevedení.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.