Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

TUBUSOVÉ HYDINOVÉ KRMÍTKO 12l

Vaša cena: € 47,78
Bez DPH: € 39,49
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Červené tubusové hydinové krmítko s celkovým objemom 12 litrov sypkej kŕmnej zmesi disponuje ochrannou mriežkou.

Pre drobné domáce chovy i pre chovné stanice odporúčame zakúpiť toto tubusové hydinové krmítko s celkovým objemom 12 litrov sypkej kŕmnej zmesi. Tubusové krmítko disponuje praktickou ochranou mriežkou proti vyhrabávaniu krmiva. Dodáva sa v červenej farbe s vekom a drôteným úchytom. Je pre cca 12 sliepok alebo 20 brojlerov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.