Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VÝHREVNÝ KÁBEL HYDINOVÝCH NAPÁJAČOK

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Výhrevný kábel o dĺžke 40 centimetrov je vhodný pre malé hydinové napájačky 12V / 5W, slúži pre ohriatie vody v zimných mesiacoch.

Veľmi užitočným pomocníkom zvlášť v chladnom období a v zime je tento výhrevný kábel pre malé hydinové napájačky 12V / 5W o celkovej dĺžke 40 centimetrov. Výhrevný kábel je vhodný pre chovné stanice a malé domáce chovy hydiny. Užitočná pomôcka pomôže udržiavať konštantnú teplotu vody v napájačkách tak, aby nezamrzala. Napätie 12V použité na ohrev vody je bezpečné. Celková dĺžka prívodného kábla u výhrevného kábla hydinových nabíjačiek je 2,2 m.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.