Naše zboží

KROUŽKY NA SLEPICE SE ZÁMKEM GREEN 100ks

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Zľava: 66.78 %
Běžná cena: € 39,13
Ušetríte: € 26,13
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Krúžky na označovanie sliepok v zelenej farbe

Krúžky na sliepky ľahko prideliteľné aj odnímateľné na opakované použitie. Vyrobené z plastu, očíslované od jednej do sto.
Vnútorný priemer: 10,5 mm
Vonkajší priemer: 12,5 mm
Výška: 8 mm


Farba: zelená, uzatváranie: kaštieľ
Jedna sada obsahuje 100ks.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.