DREVENÝ NEZATEPLENÝ KURNÍK 1-20 SLIEPOK

Vaša cena: € 847,83
Bez DPH: € 700,68
Zľava: 22 %
Běžná cena: € 1 086,96
Ušetríte: € 239,13
Dostupnosť: Nezobrazovat
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Pre väčších chovateľov hydiny je určený tento nezateplený kurník pre 1 - 20 sliepok, určený do vnútorných priestorov
 
Pre väčších chovateľov hydiny je určený tento nezateplený kurník pre 1 - 20 sliepok, určený do vnútorných priestorov

Pre velkochovatelov aj väčšie domáce chovy odporúčame zakúpiť tento drevený nezateplený kurník. Drevený nezateplený kurník je určený pre jednu až dvadsať sliepok, vnútri disponuje vybavením, skladajúcim sa z dvoma bydlami, tromi nosnými hniezdami, vetracím okienkom a schodíky. Rozmery dreveného nezateplenom kurníku sú: dĺžka 180 cm, výška 140 cm, hĺbka 130cm. Konštrukcia smrek hranol prierez 6/6 alebo 6/4 cm jedná sa o celošroubovanou alebo celodlabanou variantu rámu. Vonkajší plášť palubovky hr. = 15-20mm opäť nerez vrutmi montované.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.