Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VÝBEH PRE HYDINU

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Zľava: 33.37 %
Běžná cena: € 130,43
Ušetríte: € 43,52
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Praktické pletivo určené pre bezpečný výbeh hydiny a sliepok je vyrobené z kvalitného pozinkovaného drôtu.

Vysoko odolný výbeh pre hydinu je vyrobený z kvalitného pozinkovaného plechu. Vzdialenosť medzi zvislými drôtmi je 150 milimetrov a počet vodorovných drôtov je celkom 20. Celková výška pletiva je 140 centimetrov. Kvalitné spracovanie zaručí bezpečný chov hydiny a sliepok. U výbehu pre sliepky a hydinu nehrozí rozpletení. Predajná cena je balenie. 25m.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.