RUČNÁ REZAČKA NA ŽIHĽAVY

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ručná rezačka krmu. Kvalitný český výrobok

Trojnožová rezačka je určená na rezanie žihľavy a trávy, ktoré sa používajú na prípravu krmiva pre domáce zvieratá, ale je možné s ňou nasekať aj byliny pre použitie v domácnosti. Otáčaním kľuky s nožmi sa pomocou prevodového ústrojenstva pohybuje aj podávač materiálu. Rezačka je osadená tromi nožmi v kruhu s priemerom 270 mm. Dĺžka rezu je 3 mm. Ak potrebujete rezať dlhšej časti, je možné 2 nože odňať a rezačka potom reže na dĺžku 9 mm. Práca s rezačkou je jednoduchá, rýchla a efektívna.

Šírka rezu: 3 mm
Rozmery (š, hl., V): 275 x 400 x 330 mm
Hmotnosť: 6,5 kg
Počet nožov: 3 ks

Balenie: kartón (š, hl., V) 290 x 290 x 150 mm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.