Naše zboží

MAX 3/4 KURČAŤA S HY. ŽALÚDKY 1200g 20ks

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 75,58
Zľava: 6.41 %
Běžná cena: € 92,87
Ušetríte: € 5,96
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
MAX 3/4 kurčaťa s hydinovými žalúdky obsahuje vysoký podiel svaloviny s vynikajúcimi nutričnými a diétnymi hodnotami. Výhodné balenie.

MAX 3/4 kurčaťa s hydinovými žalúdky 1200g obsahuje vysoký podiel svaloviny s vynikajúcimi nutričnými a diétnymi hodnotami, má vysoký obsah horčíka, ktorý ovplyvňuje správnu funkciu svalov a nervov, ďalej potom obsahuje sodík a vápnik, ktorý priaznivo pôsobí na spevňovanie kostí v kĺboch. Plne pokrýva potreby psov v bežnej záťaži.

 

Konzerva MAX s hydinovými žalúdky je vhodná pre malé, stredné a veľké plemená.


Konzervy Max sú vhodné pre: junior, dospelý, senior, zvieratá v záťaži, gravidné a dojčiace suky, pre zvieratá s problémami s trávením a nadváhou.


Firma Falko už 19 rokov vyrába kvalitné výrobky zo 100% mäsa bez chemických prísad či náhradiek. Spracováva iba čerstvé suroviny, prevažne v potravinárskej kvalite. Ich výroba je pod stálym štátnym veterinárnym dozorom.

 

Aby sme u týchto jedinečných konzerv zachovali maximálnu čerstvosť, poputujú k Vám rovno od výrobcu z nášho blízkeho okolia, odkiaľ vykonávame pravidelné zvozy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.