BIOCAL PLUS 500g

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 27,14
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Biocal PLUS je určený na doplneniu vápnika, fosforu, sodíka a želatíny. Prísun týchto makrobiogénnych prvkov je dôležitý pre zdravý vývoj kostry, šliach, kĺbov, chrupavi

Biocal PLUS je určený na doplnenie vápnika, fosforu, sodíka a želatíny v nevyváženej kŕmnej dávke či v období zvýšených nárokov na tieto makroprvky. Prísun makrobiogénnych prvkov a želatíny v dostupnej a využiteľnej forme je dôležitý pre zdravý vývoj kostry, šliach, kĺbov, chrupaviek, zubov a svaloviny. Preto sú v Biocal Plus použité aj formy organicky viazaného vápnika, ktorého využiteľnosť je vysoká. Biocal plus sa používa najmä u mladých zvierat v období rastu, u gravidných a laktujúcich súk, u psov trpiacich nadváhou, psov v pracovnej záťaži a v období staroby. Použitý kolagénový hydrolyzát je vyrábaný výhradne z bravčových surovín.

 

Tablety podávame priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva. Dennú dávku je vhodné rozdeliť na viac častí.

 

Dávkovanie na 5 kg ž. hm. psa: Bežná dávka 1-2 tbl. denne, Gravidné a laktujúce suky, mladé zvieratá v raste 4-6 tbl. denne, Pri zjavnom nedostatku 8 tbl. denne.

Balenie 250 g (cca 250 tbl), 500 g (cca 500 tbl), 1 kg (cca 1000 tbl)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.