CANVIT CHONDRO SUPER 230g

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 23,25
Zľava: 53.92 %
Běžná cena: € 56,52
Ušetríte: € 30,48
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Canvit Chondro Super je špeciálna kĺbová výživa pre regeneráciu kĺbov s obsahom glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu a MSM.

Canvit Chondro Super je špeciálna kĺbová výživa pre regeneráciu kĺbov s obsahom glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu a MSM. Canvit Chondro Super je špeciálny prípravok slúžiaci na intenzívnu regeneráciu kĺbových chrupaviek a väzov. Obnovením týchto tkanív dochádza aj k odstráneniu bolestí kĺbov. Hlavnými účinnými látkami sú chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a methylsulfonylmethan "MSM".

 

Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva. Liek by mal byť podávaný najmenej po dobu 8-10 týždňov, pričom je vhodné po 3 mesiacoch kúru zopakovať. Možné je aj dlhodobé podávanie.

 

Základná dávka, mladé zvieratá v raste 0,5 tbl./10 kg ž. hm, Pre intenzívnu regeneráciu kĺbových chrupaviek psov s vysokou záťažou 1 tbl / 10 kg, Pri dysplázii bedrových kĺbov alebo zápaloch kĺbov 1,5 tbl / 10 kg.

Balenie 250 g (cca 83 tbl), 500 g (cca 167 tbl), 1 kg (cca 333 tbl)

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.