PRÍPRAVOK NA ČISTENIE KLIETOK 500ml

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kafik grein je čistiaci a dezinfekčný prostriedok na údržbu klietok a boxov pre drobných domácich miláčikov klietok

Kafik grein je čistiaci a dezinfekčný prostriedok na údržbu klietok a boxov pre drobných domácich miláčikov klietok
Tento spray ničí baktérie, neutralizuje nepríjemné pachy a zanecháva citrónovú arómu.

Návod na použitie: Vyprázdnite a umyte klietku. Našplíchejte spray na dno aj steny klietky a nechajte pôsobiť. Potom opláchnite a vysušte klietku. Spray nie je zdraviu škodlivý, ako pre zvieratá, tak ani pre ľudí.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.