Naše zboží

VÝSTAVNÍ KLEC PRO KRÁLÍKY SKLÁDACÍ 4KÓJE

Vaša cena: € 260,43
Bez DPH: € 215,24
Zľava: 50.08 %
Běžná cena: € 521,74
Ušetríte: € 261,30
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Praktická výstavná klietka pre králiky, ľahko zložiteľná
 
Praktická výstavná klietka pre králiky, ľahko zložiteľná

Výstavná klietka pre králiky skladacie. Vhodná pre veľké plemená. 2000x500x500 mm

Predná strana je s dvierkami, otvárateľnými do boku. P lechové prepážky a drôtený vrch. Klietky sú bodovo zvárané a následne žiarovo zinkované pre dlhú životnosť a bezúdržbovosť. Sila nosných drôtov 6 mm v kombinácii so 4 mm. Výplň drôt o hrúbke 3 mm a rozstupe 32mm. V mieste zavesenia prepážok sila drôtu 5 a 6 mm. Na prepážkach sú nabodované 4 plechové háčiky o sile 2 mm a šírke 14 mm. Vďaka malej trecej ploche v spojoch sa klietky ľahko skladajú a rozkladajú . Nikde sa nič nedreje a nešponuje. Na jednotlivých dieloch klietky sú 4 nosné drôty. Nedochádza k pruženiu výplne. Orientačná váha cca 15 kg.

 

ilustratívny obrázok - skladanie/rozkladanie

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.