KRÁLÍKÁRNA S DEVIATIMI KOTERCI

Vaša cena: € 1 082,61
Bez DPH: € 894,72
Zľava: 37.75 %
Běžná cena: € 1 739,13
Ušetríte: € 656,52
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Veľká králíkárna s deviatimi koterci z prírodného dreva a veľkým priestorom pre vaše králiky, disponuje strešnou krytinou.
 
Veľká králíkárna s deviatimi koterci z prírodného dreva a veľkým priestorom pre vaše králiky, disponuje strešnou krytinou.

Krásna, veľká králíkárna s deviatimi koterci, je neoddeliteľnou súčasťou chovnej stanice zakrpatených zajačikov alebo veľkochovaľov chovných králikov. Celkový rozmer králikárne s deviatimi koterci je 200 cm na šírku, 200 cm na výšku a 100 cm na hĺbku. Rozmer koterca je 65 cm na šírku, 65 cm na výšku a 55 cm na hĺbku. Králíkárna je vyrobená z drevených smrekových dosiek a paluboviek, pre dvere je použité králíkarské alebo bodové pletivo. Králíkárna je vďaka spádu podláh dozadu, odtokové drážke a strešnej krytine ipy s posypom alebo lepenkou vhodná do exteriéru. Obrázok je iba ilustračný!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.