KRÁLÍKÁRNA SO ŠTYRMI KOTERCI

Vaša cena: € 434,74
Bez DPH: € 359,29
Zľava: 50 %
Běžná cena: € 869,57
Ušetríte: € 434,83
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Krásna drevená králíkárna s kovovými dvierkami ponúka dostatok priestoru pre vaše králiky.
 
Krásna drevená králíkárna s kovovými dvierkami ponúka dostatok priestoru pre vaše králiky.

Pre veľkochovaľov i malých pestovateľov králikov je vhodná táto králíkárna so štyrmi koterci, ktorá disponuje celkovým rozmerom 140 cm na šírku, 150 cm na výšku a 100 cm na hĺbku. Králíkárna je vyrobená z prírodných materiálov, smrekových dosiek alebo paluboviek. Vonok králikárne je hobľovaný. Dvierka sú vyrobené z králíkarského alebo bodového pletina a celá králíkárna disponuje strešnou krytinou - lepenkou ipou alebo posypom so spádom strechy dozadu s odtokovou drážkou. Rozmer koterca šírka 65 cm, hĺbka 65 cm, výška 55 cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.