KRÁLÍKÁRNA SO ŠIESTIMI KOTERCI

Vaša cena: € 652,13
Bez DPH: € 538,95
Zľava: 50 %
Běžná cena: € 1 304,35
Ušetríte: € 652,22
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Pre váš chov králikov odporúčame zakúpiť túto králikáreň so šiestimi koterci so strešnou krytinou a odtokovú drážkou.
 
Pre váš chov králikov odporúčame zakúpiť túto králikáreň so šiestimi koterci so strešnou krytinou a odtokovú drážkou.

Či už máte doma chovnú stanicu zakrpatených zajačikov alebo ste pestovatelia chovných králikov, odporúčame vám zakúpiť túto krásnu drevenú králikáreň so šiestimi koterci. Celkový rozmer králikárne so šiestimi koterci je 140 na šírku, 200 cm na výšku a 100 cm na hĺbku. Králíkárna je zhotovená zo smrekových dosiek alebo paluboviek hrúbky 15-24 mm. Vonkajšia strana králikárne je hobľovaná, pre dvierka je použité králíkarské alebo bodové pletivo, strecha je potiahnutá lepenkou alebo ipou s posypom. Rozmer koterca je 65 na šírku, 55 cm na výšku a 65 cm na hĺbku. Obrázok je iba ilustračný!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.