DREVENÉ JASLIČKY NA SENO 20x15x17cm

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Drevené jasličky na seno pre zakrpatené králiky alebo morčiatka. Kŕmidlo pre hlodavce na seno, ktoré zabráni jeho zašpineniu.

Trixie drevené jasličky na seno 20x15x17cm. Zabraňujú kontaminácii sena a zranenia králikov či morčátek. Veľmi pekné krmítko z ktorého sa bude vášmu králičkovi dobre papať.

Ukotvenie kŕmidla sa vykonáva úchytom na klietku. Výhodou tohto produktu sú uzavreté boky a vrchný poklop, vďaka ktorému nebude seno vypadávať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.