KOVOVÉ JASLE PRE HLODAVCE 13x18x12cm

Vaša cena: € 3,87
Bez DPH: € 3,20
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kovové jasle pre hlodavce 13x18x12cm. Kŕmidlo zn. Trixie veľkostí vhodné pre zakrpatené králiky.

Kovové jasličky na seno o rozmere 13x18x12cm. Jasle sú vhodné pre hlodavce najmä pre zakrpatené králiky. Vďaka jasličkám má zvieratko seno stále čerstvé a neznečistené. Králik si tak môže na suchej trávičke veľmi dobre pochutnať, bez toho, aby sa z neho po chvíľke stala podstielka. Jasličky sú vyrobené tak, aby bolo možné ich uchytiť ku klietke.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.