KOVOVÉ JASLE PRE KRÁLIČKA 25x18x12cm

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 8 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kovové jasle pre hlodavce 25x18x12cm. Kŕmidlo zn. Trixie veľkostí vhodné pre morčatá a zakrpatené králiky.

Kovové jasličky na seno o rozmere 25x18x12cm. Jasle sú vhodné pre hlodavce najmä pre morčatá a zakrpatené králiky. Vďaka jasličkám má zvieratko seno stále čerstvé a neznečistené. Králik si tak môže na suchej trávičke veľmi dobre pochutnať, bez toho, aby sa z neho po chvíľke stala podstielka. Jasličky sú vyrobené tak, aby bolo možné ich uchytiť ku všetkým typom klietok.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.