ZÁVESNÁ LOPTA NA KŔMENIE VÄČŠIA 12cm

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Závesná lopta na kŕmenie chrómovaná od Trixie o veľkosti 12cm pre malé i väčšie hlodavce a do vtáčie klietky.

Chrómovaný držiak na potravu o veľ. 12cm od Trixie je určený pre všetky malé zvieratká žijúci v klietke. Pre hlodavce ako myška, škrečok, morča, zakrpatený králiček a navyše pre vtáčiky. Vďaka tomu, že bude seno či iná pochúťka v dostatočnej výške nad zemou, nedôjde k jej znečisteniu. Vaše zvieratka ju budú môcť konzumovať krásne čistú a čerstvú. Výšku si môžete nastaviť zavesením do požadovanej výšky a upevnením karabínkou. Výšku prispôsobte veľkosti zvieratka, aby sa mu pochúťky dobre papkaly. Držiak na mrkvu je kovový a teda odolný a ľahko udržiavateľný.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.