KERAMICKÁ MISKA PRE KRÁLIKA 250ml/11cm

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 17 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramická miska pre králika. Mištička pre králiky s objemom 250ml od Trixie s obrázkom na dne a po obvode.

Keramická miska pre králika 250ml od Trixie. S keramickou miskou na pitie sa nemusíte strachovať o prevrátení a vyliatie vody do klietky. Vaše zvieratko tak bude mať domček suchý a potravu neznehodnotenú. Táto mištička má dostatočný objem pre menšie hlodavce, konkrétne zajačika.

Mištička je dvojfarebná so zvieracím motívom. Ako na dne, tak zvonku po obvode misky, sa nachádzajú siluety zakrpatených králikov - jednoduché, pekné obrázky, vďaka ktorým bude hneď jasné, komu miska patrí.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.