KERAMICKÁ MISKA PRE ŠKREČKY 80ml/8cm

Vaša cena: € 3,87
Bez DPH: € 3,20
Zľava: 1.12 %
Běžná cena: € 3,91
Ušetríte: € 0,04
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramická miska pre škrečky. Mištička pre škrečky o menšom objeme 80ml od Trixie s obrázkom na dne a po obvode.

Keramická miska pre morčatá 80ml od Trixie. S keramickou miskou na pitie sa nemusíte strachovať o prevrátení a vyliatie vody do klietky. Vaše zvieratko tak bude mať domček suchý a potravu neznehodnotenú. Táto mištička má dostatočný objem pre menšie hlodavce, konkrétne škrečky.

Mištička je dvojfarebná so zvieracím motívom. Ako na dne, tak zvonku po obvode misky, sa nachádzajú siluety škrečkov - jednoduché, pekné obrázky, vďaka ktorým bude hneď jasné, komu miska patrí.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.