Naše zboží

KERAMICKÁ MISKA PRE MYŠI A ŠKREČKY 100ml

Vaša cena: € 3,43
Bez DPH: € 2,84
Zľava: 12.22 %
Běžná cena: € 3,91
Ušetríte: € 0,48
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramická miska pre myši a škrečky. Mištička pre myšičky a škrečky o menšom objeme 100ml od Trixie.

Keramická miska pre morčatá 100ml / 9cm od Trixie. S keramickou miskou na pitie minimalizujete riziko prevrátenia a vyliatia vody do klietky. Vaše zvieratko tak bude mať klietku suchú a potravu neznehodnotenú. Táto mištička má dostatočný objem pre menšie hlodavce - myši a škrečky.

Mištička je jednofarebná s okrajom vyhnutým mierne dovnútra. Je to ďalší prvok, brániaci zbytočnému cintání vody a znečisťovaniu klietky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.