PORCELÁNOVÁ MISKA PRE ŠKREČKA 90ml

Vaša cena: € 5,61
Bez DPH: € 4,64
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Porcelánová miska pre škrečka 90ml / 8cm s obrázkami po vonkajšej strane a vnútri.

Porcelánová miska pre škrečka 90ml / 8cm od Trixie. S porcelánovú miskou na pitie sa nemusíte báť rizika prevrátenia a vyliatia vody do klietky. Mištička je ťažká a tak bude mať vaše zvieratko klietku suchú a potravu neznehodnotenú. Táto mištička má dostatočný objem pre menšie hlodavce. Farebné prevedenie je veľmi podarené a hodí sa pre malé deti. Na vonkajšej strane misky sú komické obrázky škrečkov s mkrví a vo vnútri je škrečkova podobizeň.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.