4x PROSTÍRKA TEXTIL KOČIČKA A MUFFIN

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Zľava: 72.28 %
Běžná cena: € 78,26
Ušetríte: € 56,56
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sada prestierania s mačacou tématikou

Nádherná, praktická sada štyroch prestieraní s mačacou tématikou. Veľkosť prestierky je 42 × 32 cm . Pokiaľ nemáte radi obyčajné nevzhľadné plastové či gumové podložky pod kuchynský riad, určite oceníte prestieranie, ktoré bude ozdobou každého stola. Sú vhodnou domácou dekoráciou pod taniere, hrnčeky, hrnce či iný riad. Úplne jednoznačná voľba do kuchýň v rustikálnom štýle.

Na obrázku je mačička vykukujúca z hrnca a vystrkujúca ručičku z hrnčeka, smerom k lahodnému kávovému muffinu.
Za uvedenú cenu kupujete celú sadu 4 prestieraní .

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.