BAVLNĚNÁ KAPSA, UNIVERZÁLNÍ ORGANIZÉR

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Zľava: 60.2 %
Běžná cena: € 21,74
Ušetríte: € 13,09
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bavlnená úložná taška do kúpeľne alebo do šatne, chodby 15*13.5 cm

Nádherná, bavlnená taška/vreckár, ktorý prispôsobený na zavesenie na stenu. Vyberať môžete z rôznych farieb a vytvoriť si tak skvelý organizér. Taštičku môžete zavesiť na stenu v kúpeľni a dovnútra vložiť rôzne drobnosti ako šampóny, vône, žinky, kefky a iné toaletné potreby. Svoje miesto si nájde aj v kuchyni – varešky, kvrdlačky a iné drobné potreby sa do nej krásne schovajú.
Najčastejšie sú tieto taštičky umiestňované do chodieb a predsiení. Sú perfektným miestom, kam si môžete schovať prezuvky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.