Naše zboží

KOBEREČEK PUZZLE KOČKY

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Zľava: 25.05 %
Běžná cena: € 86,96
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Flísový koberček 40x60cm. s mačacím dekorom.

Prekrásna flísový koberček (predložka) s mačacím motívom ladeným do farieb svetlo modrej, zelenej, žltej, oranžovej. Týmto doplnkom rozžiarite svoju mačaciu domácnosť. Môžete ju umiestniť do chodbičky, pred svoju izbu, kúpeľne alebo pred hlavné dvere. Veľkosť 40x60cm.
Na obrázku je sú mačičky malé, veľké, hrubé chudé, holé aj kučeravé narovnané ako by hrali puzzle. Všetky tie mačičky a kocúri sa na podložku krásne vošli.
Podložka je vybavená protišmykovou úpravou a perfektne absorbuje vodu. Je možné ju umývať v ruke, prať v práčke aj chemicky čistiť a vysávať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.