Naše zboží

KOČIČÍ HŘBET, BAREVNÁ KOVOVÁ POSTAVIČKA

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Zľava: 33.4 %
Běžná cena: € 65,22
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Mačka z zafarbeného kovu.

Nádherná farebná dekorácia z kovu. Mačka sa skladá z dvoch pevných oblúkov, ktoré sú ukončené tak, aby mačička krásne stála. Chvostík je stočený nahor a hlavičkou kóča krásne pozerá dopredu.

Špecifikácia:
Materiál: kov
Farba: modrá, hnedá, svetlá
Veľkosť: 12 * 7 * 17cm / 4.7 * 2.8 * 6.7in (L * W * H)


 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.