SVÍTÍCÍ OBRÁZKY NALEPOVACÍ NA VYPÍNAČ

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Zľava: 60.24 %
Běžná cena: € 10,83
Ušetríte: € 6,52
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Svietiaca samolepka na vypínač. Mačky spinkáciou

Praktická svietiaca samolepka, vhodná na nalepenie na vypínač . Samozrejme, to je len najbežnejší spôsob použitia. Samolepky je možné lepiť podľa ľubovôle tam, kde potrebujete. Vďaka nej už nikdy nebudete musieť po tme hľadať vypínač ani inú vec, ktorú najčastejšie hľadáte.
Na samolepke je vyobrazená spinkajúca mačička
Úplne perfektná dekorácia do mačacích domácností, do detských izieb alebo do výloh mačacích obchodlov, mačacích kaviarní a iných podobných zariadení.

Ako to funguje? Samolepka do seba absorbuje svetlo a po zhasnutí ďalej svieti. Zmyslom samolepky nie je osvetlenie priestoru, ale upozornenie na vypínač. Intenzita, ktorú samolepka vydáva je dostačujúca na to, aby ste ho ľahko našli. Intenzita s akou samolepka svieti je daná intenzitou svetla, ktorou bola osvietená.
Jasnosť s časom veľmi pomaly oslabuje. Po opätovnom osvietení sa stáva opäť úplne jasnou.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.