TAŠKA, KAPSÁŘ ČÍČI V ZAHRADNÍM DOMKU

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Zľava: 50.1 %
Běžná cena: € 43,48
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pestro farebná nákupná taška s potlačou. Prásky cez rameno pre pohodlné nosenie

Pestrofarebná ľanová taška s mačacím motívom. Tašku je možné použiť na nákupy alebo ako veľmi pekný vreckár na rôzne drobnosti - domáci úložný priestor pre oblečenie, hračky, knihy, posteľnú bielizeň, drobnosti atď.). ECO friendly materiál. Taška je zložiteľná a určená na opakované použitie.
Veľkosť 40x40cm. Motív: mačiatka na stole v záhradnom domčeku, pozorujúci, čo sa deje vonku

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.