VYKRAJOVÁTKO MAČACIE KÚPANIE

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Perfektná vykrajovacia pomôcka najmä na sviatky

Vykrajovátko na cesto - mačacia kúpel. Pripravte na sviatky cukrovinky, ktoré len tak niekto nevidel. Vyberte si z našich psích a iných zvieratkových formičiek a majte niečo iné ako ostatní.


Vhodné pre výrobu cukroviniek, sušienok, perníkov, vykrajovanie z marcipánu pod.

Rozmery (vykrajovaný motív): 6 x 5 x 1,6 cm

Materiál: PLA plast

 

Tento materiál je plastom z kukuričného škrobu. Plast trvalý a pevný, avšak jedná sa o materiál biologicky odbúrateľný, odolný do cca 60°C. Plast z kukuričného škrobu je perfektným materiálom pre potravinársky priemysel. Je úplne bezpečný a ak sa rozbije či doslúži, môžete ho vyhodiť či zakompostovat a do 2 rokov sa bezozbytku rozloží.

 

Nedávať do umývačky, po použití umyť vlažnou vodou s umývacím prostriedkom. Pri umývaní v umývačke či horúcej vode dôjde ku skrúteniu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.