ZELENÉ HODINY ZE DŘEVA ZDOBENÉ KOČKOU

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Roztomilé a nadčasové sú tieto drevené hodiny, zdobené mačkou, ktoré ukážu správny čas aj v najmenej vhodnú dobu.

Chcete si zaobstarať do svojho bytu či domu nevšednú dekoráciu? Skúste zvoliť napríklad tieto originálne drevené hodiny s mačkou , ktoré sú navrhnuté v zelených farbách. Hodiny majú veľkosť 17 x 17 cm a sú vhodné do moderného aj klasického interiéru.

Drevené hodiny zdobené mačkou môžete zavesiť na stenu izby alebo postaviť na policu, pracovný stôl alebo na okenný parapet. Hodiny budú skvelým darčekom pre všetkých milovníkov mačičiek!

Špecifikácia drevených hodín

moderný vzhľad

nástenné hodiny

možnosť umiestnenia na polici

poháňané batériami

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.