KIS - KIS ORIGINAL MIX 20 KG

Vaša cena: € 78,22
Bez DPH: € 69,84
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Superprémiové krmivo pre dospelé domáce a vonkajšie mačky všetkých plemien, pre tehotné a dojčiace mačky všetkých plemien.

Viete, prečo niektorí ľudia nakupujú kvalitnejšie granule a pritom je stojí oveľa menej peňazí?


URČENÉ PRE:

 

- dospelé domáce mačky všetkých plemien
- super riešenie pre útulky, chovateľské stanice, vášnivé chovateľa 3 a viac mačiek

 

UŽ STE PREMÝŠĽALI O VÝHODÁCH KIS-KIS?

 

Tiež už ste niekedy premýšľali nad cenou svojho krmiva a pochybovali ste, či cena zodpovedá kvalite? Chceli by ste poznať dôvody, prečo niektorí ľudia môžu kŕmiť mačičky kvalitnou superprémiovou stravou a nikdy sa nesťažujú na to, koľko je taká strava stojí?


ŽE SUPERPRÉMIOVÁ STRAVA NIE JE PRE KAŽDÉHO?

 

To máte pravdu. Vrece naozaj kvalitnej stravy, ktorého cena prevyšuje tisíc korún skutočne nie je pre každého. Ten, kto sa neuspokojí s priemerným či podradným krmivom ale bude spokojný. My Vám nemôžeme ponúknuť dve vrecia za cenu jedného, ​​pretože cena našich produktov je férová. Môžeme vám však ponúknuť kŕmenie, ktoré by Vás mohlo osloviť, ako svojím zložením, tak svojou cenou.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.