Naše zboží

INTERAKTÍVNA HRAČKA PRE MAČKY 7 LÔPT

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Interaktívna hračka pre mačky so siedmimi loptičkami

Interaktívna hračka pre mačky

Ak ste sa rozhodli podporovať vo svojom maznáčikovi zvedavosť a chuť učiť sa, možno vám príde vhod táto múdra hračka pre mačky intelektuálky. V hernej doske sú vyvŕtané otvory, do ktorých možno poschovávat maškrty a tie prekryjete plastovými loptičkami. Mačička sa ich snaží postupne odstrčiť a prísť na to, pod ktorým sa skrýva sladká odmena. Nemusíte schovávať pamlsok pod každou plastovú krytku, ale vždy zvolíte nejaký iný, aby to zvieratko nemalo tak jednoduché. Priemer hračky je 20cm. Možno ju jednoducho vyprať v umývačke riadu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno