MAČKA - AKO NA TO

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha o mačkách - ako je vychovávať, ako sa o ne starať, ako si s nimi hrať.

Mačky obšťastňujú! Rozhodne toho, kto s nimi vedie žiť. Pradúca domáci šelma zaháňa stres a zlú náladu, vyžaruje harmóniu a prenáša ju na svojich ľudskeých spoločníkov. Prirodzene za to nežiada nič menšieho než vládu v dome - ale buďte bez obáv, pod týmto "zamatovým papučom" sa žije nanajvýš príjemne. Aby sa u vás kráľ Zamatová labka cítil dobre, prezradí vám náš poradca pre chovateľov, ako porozumieť reči mačiek a upozorní, čo všetko by ste mali vedieť o ich chove, starostlivosti, výžive a zdraví. Navyše táto príručka obsahuje veľa rád a nápadov, ako aj pri chove mačky v byte zabezpečiť pre vášho miláčika zábavný každý deň.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.