Naše zboží

MAČIATKO - AKO NA TO

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha o vašich mačiatkach. Viete, ako sa o ne správne postarať?

Televíziu môžete pokojne vypnúť. Mačiatka sú lepšie ako najzábavnejšia show, zvedavejší než ktorýkoľvek detektív a očarujúce viac ako ktorákoľvek celebrita. Vpredu sa človeku do srdca a omotajú si ho okolo svojich zamatových labiek. Aby sa z roztomilých mačiatok stali skvelé mačacie dámy a šarmantný gentlemani, dozviete sa v tomto radcovi všetko, čo treba vedieť o chove, starostlivosti, strave a zdraviu. A navyše rad osvedčených tipov a nápadov, ako si mačička a človek zariadi spokojný spoločný život.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.