Naše zboží

PSÍ BOUDA ZATEPLENÁ S PŘEDSÍŇKOU STŘEDNÍ

Vaša cena: € 430,43
Bez DPH: € 355,73
Zľava: 50.5 %
Běžná cena: € 869,57
Ušetríte: € 439,13
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Zateplená psí bouda pro střední plemena psů je opatřena ochrannými rohy. Stane se příjemným příbytkem vašeho domácího mazlíčka!
 
Zateplená psí bouda pro střední plemena psů je opatřena ochrannými rohy. Stane se příjemným příbytkem vašeho domácího mazlíčka!

Nedílnou součástí každé zahrady, na které žije pejsek, je kvalitní a zateplená psí bouda. Pro vašeho pejska doporučujeme zakoupit například tuto psí boudu pro střední plemena o velkosti 80 cm (včetně 4 cm nohy), hloubce 80 cm a délce 120 cm. Ve středu opláštění je použitá izolace z polystyrenu o síle 3 až 5 cm. Vnitřní část boudy je z palubky nebo desky MDF, OSB.

 

Materiál je volen samozřejmě s důrazem na kvalitu celého výrobku. Místo nekvalitní dřevotřísky, která má tu nevýhodu že vlhne a po čase se rozpadá se u této boudy můžete těšit z kombinace palubek, OSB či MDF.

 

Dostetek prostoru pro střední plemena - pokud si nejste jistí, zda je tato bouda vhodná právě pro vaše střední plemeno, můžete vycházet z obecných doporučení, např. aby měla místnost na 1 cm kohoutkové výšky psa 100 cm2 podlahy. Pokud na to půjdete selským rozumem, základna boudy má být jednoduše tak velká, aby si pes mohl pohodlně lehnout.

 

Psí bouda se snadno udržuje díky odklápěcí střeše a vyjímatelné předsíni. Předsíňka se vysouvá po vodících lištách směrem nahoru. Kromě usnadnění údržby tak můžete snadno během vteřiny udělat z této boudy velkou boudu bez předsíňky.

 

Střecha psí boudy má mírný sklon, voda tedy bude odtékat tím správným směrem a nebude se vám tvořit bláto nebo louže přímo před vchodem. 

 

Šířka a výška vstupu do boudy je další věc, kterou není radno opomenout. Vchod této boudičky je přizpůsobený velikosti středních plemen psů, aby se jím mohl pes protáhl, nikoliv prošel se vztyčenou hlavou, což by znamenalo předimenzování vstupu a potenciální únik tepla v zimním období. Zjednodušeně výška otvoru odpovídá zhruba výšce psa v kohoutku střední rasy. Pokud byste měli menšího pejska, volte raději menší variantu této boudičky.

 

Vyvýšení boudy je důležité jak pro ochranu samotné boudy a materiálu, ale hlavně pro pejska, který bude v novém příbytku bydlet. K tomu aby boudička neležela přímo na zemi slouží 4cm vysoké nohy. Ty zajistí dostatečnou izolaci od země a ochranu např. při nepříznivém počasí. K této konstrukční vlastnosti boudy poté stačí už jen zvolit vhodné vystlání podlahy (kobercem, dekou, matrací, slámou) a máte vyhráno.

 

Rohy boudy a vchod je oplechován proti okusu.

 

Bouda je šroubovaná.

 

Pozor! Obrázek je ilustrativní (polotovar) - tato bouda vám přijde ve verzi:

 

- se zateplením (na ilustrativním obrázku není zobrazeno)

- s oplechováním proti okusu (na obrázku není zobrazeno)

- smontovaná

- s dopravou zdarma

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.