JEMNÝ ŠAMPÓN PRE MAČKY 250ml

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Jemný šampón pre mačky v balení 250ml. Šampón pre umývanie krátkosrstých aj dlhosrstých mačiek.

Rozmery: 74x174x48. Hmotnosť (kg): 0,286. Veľmi šetrný šampón od Akinu pre umývanie krátko i dlhosrstých mačiek. Chráni srsť pred plstnatením a zvyšuje lesk. Návod na použitie: Mačku pomaly namočíme vlažnou vodou, šampón vmasírujeme do pokožky. Srsť mierne premasírujeme a niekoľkokrát dôkladne opláchneme. Zviera zabezpečíme proti prechladnutiu. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.