ŠKRABACÍ KARTÓN PRE MAČKY

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Škrabacia kartónová podložka pre mačky.

Škrabacie kartón pre mačky 13x48cm

Škrabacia kartónová podložka s catnipom pre Vašu mačku. Catnip extrakt z rastliny, ktorý svojou vôňou mačičky veľmi priťahuje. Vďaka tomu sa stane pre mačku oveľa príťažlivejšie, než váš nábytok. Ukončíte tak nekonečné trable s poničeným interiérom bez toho, aby ste museli mačičku inak presviedčať. Touto škrabacou podložkou sa mačka perfektne zabaví. Najvhodnejším spôsobom použitia je položenie škrabadlá na zem. Rozmery 13x48cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.