Naše zboží

ŠKRABADLO NA STENU PRE MAČKY

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Škrabadlo nástenné s plyšovým zakončením XL 18x78 cm

Škrabadlo na stenu pre mačky

Škrabadlo nástenné s plyšovým zakončením sa sysalovým škrabadlom 18x78 cm. Zadná strana pokrytá plyšou. Vhodné pre všetky mačičky. Sisalový povrch je dostatočne veľký a na konci je zakončený plyšom. S catnipom spoľahlivo priláka vašu mačku - Catnip je extrakt z rastliny, ktorej vôňa mačky silne priťahuje, Škrabadlo má otvor pre zavesenie na stenu.

Brúsenie pazúrikov je pre mačky veľmi dôležité. Aby sa predišlo tomu, že by mačka poškrabkala koberec alebo nábytok, je nevyhnutné poskytnúť jej nejaký iný vhodný objekt a materiál.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.