ŠKRABADLO PRE MAČKY NÁSTENNÉ ROHOVÉ

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Praktické škrabadlo pre mačky do rohu či rohov miestností.

Škrabadlo pre mačku nástenné rohové 23x49cm

Vyzerajú vaše rohy v miestnostiach bytov či domov, ako by ste bývali niekde na statku? Otierajú sa vaše zvieratka najradšej práve o ne a škrabkajú, kde sa dá? Asi je preučovať budete len ťažko, ale existuje riešenie. Škrabadlo do rohu možno pomocou dvoch úchytov zavesiť presne do takej výšky, akú potrebujete. Nielen že nebudú vaše steny poškriabané, ale roh bude roh, omietka bude mať farbu, akú má mať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.