DIZAJNOVÁ MAČACÍ TOALETA

Vaša cena: € 152,13
Bez DPH: € 125,73
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Mačacia toaleta dizajnová - skrinka.

Dizajnová mačacia toaleta je v univerzálnej bielej farbe, vhodná najmä pre umiestnenie na wc či do kúpeľne. Jedná sa o skrinku, ktorá je vyrobená tak, aby plnila svoj účel a pritom nehyzdila vašu domácnosť. Do skrinky iba umiestnite klasickú plastovú toaletu, akú môžete kúpiť v každom obchode a zatvorte dvierka. Mačička sa dovnútra dostáva priechodom v tvare striešky. V zadnej časti sú vetracie otvory. Dvierka sú uzatvárateľné na magnetku. Jednoduché, praktické, pekné.
Rozmery 49 x 51 x 51 cm, farba biela

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.