MAČACÍ ZÁCHOD S FILTROM

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Dostupnosť: Na dotaz
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Mačací záchod s filtrom si dokonale poradí so všetkými pachy.

Mačací záchod krytý s filtrom. Rýchloupínacie kaštiele zaistí rýchle zloženie a rozloženie záchodu. Tak sa veľmi ľahko dostanete dovnútra k výmene podstielky. Pretože je záchodík zakrytý, je vhodný do bytu alebo domu. Nemusíte sa báť neporiadku okolo. Vyhadzovaniu podstielky zamedzí aj obojsmerne sa otváracia plastová dvierka. Tie úplne perfektne zabráni tomu, aby sa dostali pachy von. Kombinácia takéto zakryté kabínky, filtra a správnej podstielky sa nemusíte báť zápachu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.